wordpress

rank math seo ayarları tüm detaylarıyla

Rank math seo ayarları tüm detaylarıyla Merhaba değerli okurlarım! Bu yazımda son zamanlarda popüler olan bir seo eklentisinden bahsedeceğim. bu eklenti ile birçok alışkanlığınızı belkide değiştireceksiniz. Eklentimizin ismi, Rank math seo eklentisidir. günümüzün popüler seo..

web master

sitemap yönergeleri nedir detaylı anlatım

sitemap yönergeleri detaylı anlatım merhaba değerli arkadaşlar! bu yazımda aşağıda anlatımını yapmış olduğum sitemap yönergelerini okuyarak doğru bir biçimde nasıl sitemap oluşturacağınızı öğrenmiş olacaksınız. sitemap oluşturmak oldukça önemli bir işlem olduğundan bu konuya değinmek istedim...

wordpress

wordpress içe aktarma ve dışa aktarma özelliği

WordPress dışa aktarma ve içe aktarma özelliği Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim! Bu yazımda sizlere wordpress yazılarınızı, sayfalarınızı, etiketlerinizi, özel alanlarınızı kolay bir şekilde başka bir siteye taşımanın yönteminden bahsedeceğim. Wordpress daima kullanıcılarını düşünen ve..

wordpress

kullanabileceğiniz wp-config.php dosyası komutları

Kullanabileceğiniz faydalı wp-config.php komutları Merhaba değerli okurlarım! Bu yazımda sizlere wordpress için wp-config.php dosyasında kullanabileceğiniz gerekli olan komutları bir arada yazmak istedim. bu komutları wp-config dosyanıza ekleyerek wordpress'e çeşitli işlemler yaptırabilirsiniz. Ama öncelikle wp-config.php dosyasının..